Welcome to EAP forums
 Το eap-forums δημιουργήθηκε από φοιτητές του ΕΑΠ και δεν αποτελεί μέρος της επίσημης ιστοσελίδας του πανεπιστημίου.  

Ομάδες Συζητήσεων :: Επισκόπηση Θ.Ενότητας - ΔΠΜ 60 Θέματα Τελικών Εξετάσεων 2016-2017
 SearchΑναζήτηση   Πολιτική ΦόρουμΠολιτική Φόρουμ   Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

ΔΠΜ 60 Θέματα Τελικών Εξετάσεων 2016-2017

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Ομάδες Συζητήσεων Αρχική σελίδα -> Διοίκηση Πολιτισμικών Μονάδων
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
katerina-thessaloniki
Συντονιστής ΘΕ
Συντονιστής ΘΕ

Ένταξη: Sep 27, 2010
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 11, 2017 5:28 pm    Θέμα δημοσίευσης: ΔΠΜ 60 Θέματα Τελικών Εξετάσεων 2016-2017 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΔΠΜ 60 Θέματα τελικών εξετάσεων 2016-2017

Λόγω αναγκαστικής παράδοσης του φύλλου των θεμάτων στην έδρα... τα θέματα είναι από μνήμης και υπάρχουν πολλά ελλιπή στοιχεία. Παρακαλούνται όποιοι συνάδελφοι έχουν κάτι παραπάνω να συμπληρώσουν στο post

Τα θέματα χωρίζονταν σε 2 μέρη, ένα θεωρητικό και ένα πρακτικό (με αναφορά συγκεκριμένου παραδείγματος)

Α' Θέμα

Οικονομικός Προγραμματισμός

Β' Θέμα

Εναλλακτική Χρηματοδότηση, πλεονεκτήματα, μειονεκτήματα στην εποχή της οικονομικής κρίσης

+ Παράδειγμα Οργανισμού με πρόταση εναλλακτικής χρηματοδότησης

Γ' Θέμα

Χορηγία, Δωρεά, Ανάλυση όρων και διαφορών. Η σημασία της χορηγίας για τους χορηγούς και τους χορηγούμενους

+ Πρόταση για χορηγία σε έναν οργανισμό με αναφορά στα πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα
stasy
Χρήστης
Χρήστης

Ένταξη: Jun 08, 2013
Τόπος: Άλιμος Αττικής - Χρυσοί Καταρράχτες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 17, 2017 7:01 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σ' ευχαριστούμε πάρα πολύ για την καλή σου διάθεση να μας ενημερώνεις. Σου εύχομαι να έχεις καλά αποτελέσματα. Εγώ θα δώσω το μάθημα στην επαναληπτική εξεταστική (του Ιουλίου), διότι ήμουν πάρα πολύ πιεσμένη τον Ιούνιο με διάφορες υποχρεώσεις και δεν κατέστη εφικτό να παραστώ στην πρώτη εξεταστική. Σας υπόσχομαι ότι, μόλις επιστρέψω στο σπίτι μου, θα σας ενημερώσω σχετικά με τα θέματα που θα μπουν. Καλά αποτελέσματα σε όσους/ες έγραψαν και καλή επιτυχία σε όσους/ες δίνουμε ακόμα θεματικές.

Φιλικά,
Κωνσταντίνα Κ.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
katerina-thessaloniki
Συντονιστής ΘΕ
Συντονιστής ΘΕ

Ένταξη: Sep 27, 2010
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 17, 2017 9:36 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αγαπητή Κωνσταντίνα (Stasy),

Σ΄ευχαριστώ και εγώ με τη σειρά μου για τα καλά σου λόγια και σου εύχομαι καλή επιτυχία!!! Όταν μπορέσεις κάνε την ενημέρωση για τα θέματα που θα σου τύχουν. Να σου θυμίσω ότι επειδή θα παραδώσεις το χαρτί των θεμάτων αν προλάβεις βγάλε καμιά φωτογραφία φεύγοντας..
stasy
Χρήστης
Χρήστης

Ένταξη: Jun 08, 2013
Τόπος: Άλιμος Αττικής - Χρυσοί Καταρράχτες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 18, 2017 11:13 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σ' ευχαριστώ, να είσαι καλά. Μην το σκέφτεσαι όμως, ως συνάδελφοι/ισσες πρέπει να έχουμε αλληλεγγύη.
Απ' ό,τι θυμάμαι βέβαια παραδίδουμε το έντυπο με τα θέματα μαζί με το γραπτό μας. Μην ανησυχείτε όμως, έχω αρκετά καλή μνήμη. Όταν επεξεργάζομαι ένα θέμα, το θυμάμαι σχεδόν στο ακέραιο.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Ομάδες Συζητήσεων Αρχική σελίδα -> Διοίκηση Πολιτισμικών Μονάδων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης